Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Пишување by ast3rix on Сре Окт 08, 2008 9:31 pm

Што највеќе ве привлекува кај девојките/момчињата. Нешто што за вас е најсекси, најдобро...мислам на физичкиот изглед во прв план, па и на карактерот...

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 6:00 pm

кај физичкиот изглед највише сакам осмех да има убав и задница Smile
а за карактер, да има смисла за хумор ама и да знае кога да биде озбилен
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Пишување by gjavolche on Пет Фед 13, 2009 12:36 am

Dobar stegnat mushki gz, ubavi zabi i ochi
avatar
gjavolche
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 172
Age : 33
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : umetnost,knigi,filmovi,muzika,laf-muabet....
Registration date : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви е најсекси најпривлечно кај спротивниот пол?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот