За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by ast3rix on Сре Окт 08, 2008 9:52 pm

Мислиам прашањто е скроз јасно...ве изнервирува она до максимум...не дај Боже слушнете или видите некоја невкусна работа...тотално ве изигрува на некој начин и вие... pishtoldzija пљассс...би се осмелиле ли, ако веќе несте Smile ...???

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:55 am

зашто бе ова само за мушките, овде имаа и женските многу да коментираа Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by ast3rix on Сре Ное 12, 2008 2:51 am

LittLe FoOL напиша:зашто бе ова само за мушките, овде имаа и женските многу да коментираа Very Happy

па добро нормално и за девојките важи темава само првично прашањето е наменето за машките...ма да као што гледам слабо им се коментира на темава tapshanje или не а....?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by Mickey on Чет Ное 13, 2008 10:35 pm

Zavisi kolku ke me iznervira... ma da ne bi sakal da udrim.. ali sve ima granica Very Happy

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by ast3rix on Чет Ное 20, 2008 2:12 am

Па до сеа не се сеќаам да сум удрил некоја...освен со стестрами шо се имамо млатено Smile иначе не веруем дека би удрил женско па и у нај глупа ситуација мислим дека би прескокнал Smile 99% не 1% двоумица gagaga

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by Daci on Саб Ное 22, 2008 12:01 pm

Не би удрел, иако многу пута имам се имам во мисла кладено (да ја зашамарам ли оваја бе шо и е филмов) ама сум се воздржал.
Инаку у 2 одд. имам пукнато бокс на дејче. gagaga

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by ast3rix on Саб Ное 22, 2008 12:39 pm

Daci напиша:
Инаку у 2 одд. имам пукнато бокс на дејче. gagaga

Еее не се важи тоа Laughing ако е за таке и ја у градинка се сеќаам на нешто слично... Laughing

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by Daci on Нед Ное 23, 2008 1:33 pm

ast3rix напиша:
Daci напиша:
Инаку у 2 одд. имам пукнато бокс на дејче. gagaga

Еее не се важи тоа Laughing ако е за таке и ја у градинка се сеќаам на нешто слично... Laughing

Кажи дека е добар филингот... lol! lol! lol! lol! lol! lol!

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:46 pm

леле што убоо си се подржавте Very Happy
ја мислим дека никој никого не смее да удира, поготово ако стануе збор за пар...колку и да те изнервира, има начин тоа поинаку да се реши, сто мора со тепање? не смо стока па ќе се тепамо...кажи со збор, ако те разбере ок, ако не - окапи ја, врати и на поинаков начин.
Мене не дај боже да ме удри некој, ќе го удри горнион после Very Happy Very Happy
А ако слушнем за некое мушко што го знам, дека удрило женско, ќе се преиспитам у врска со него
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by PekiYo on Сре Aвг 05, 2009 1:20 pm

Јас никогаш не би удрил девојче... И ТО gagaga
avatar
PekiYo

Male
Број на мислења : 2
Age : 21
Местолокација : Makedonija Prilep
Job/hobbies : Kosharka...
Registration date : 2009-08-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: За машките: Дали би удриле (шлакнале) девојка?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот