Најдолга или најубава врска...?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Најдолга или најубава врска...?

Пишување by ast3rix on Пет Окт 10, 2008 3:23 pm

Која е вашата најдолга или најубава љубовна врска, во која сте биле или сеуште сте? Што е тоа што во вашата врска било или е најубавото... I love you ?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдолга или најубава врска...?

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:47 am

Моментално ми е најубаата и најдолга врска, а таква е затоа што можем да речем дека имам све што сум сакала... љубов, почит, доверба, разбирање....ама баш све
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдолга или најубава врска...?

Пишување by Dudi4kA on Сре Ное 26, 2008 3:22 pm

momentalno se naogjam vo najubavata i najdolgata vrska koja se nadevam uste deka kje trae:P
avatar
Dudi4kA
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 10
Age : 27
Местолокација : tetovo
Job/hobbies : student
Registration date : 2008-11-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдолга или најубава врска...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот