Имиња на вашите деца!?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Имиња на вашите деца!?

Пишување by ast3rix on Вто Окт 14, 2008 1:54 pm

Кои имиња би ги дале (сте ги дале) на вашите деца?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by Daci on Саб Ное 08, 2008 7:08 pm

Ако е женско Мила, Леа или Ива, а за мушко нема мисли жена ми. lol!

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by sanji4ka on Чет Ное 13, 2008 2:02 am

Daci напиша:Ако е женско Мила, Леа или Ива, а за мушко нема мисли жена ми. lol!
abe daCi pa nee e fer i mojte take ke se vikaa....ama ne mila samo tuku Mia,,a mushko.petar marko i bojan...Very Happy
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 26
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by ast3rix on Чет Ное 13, 2008 2:05 am

sanji4ka напиша:
Daci напиша:Ако е женско Мила, Леа или Ива, а за мушко нема мисли жена ми. lol!
abe daCi pa nee e fer i mojte take ke se vikaa....ama ne mila samo tuku Mia,,a mushko.petar marko i bojan...Very Happy

Ја мислим да нема расправање уопште...вие заедно да си ги напраете децата и заедно после да си ги викате... jupijee

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by Mickey on Чет Ное 13, 2008 10:44 pm

prajte bajram so pametot Razz

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by Kopac on Нед Ное 16, 2008 7:18 pm

LOOOOOOOOOOOOOOOL
Ja Bi Go Pisal Da Go Vikaat Serafim Ili Ako Je Cura Ce Go Kazem Tea Kako Ice Tea Very Happy
Abe Si Ima Adeti Sto I Kako So Iminjata Sto Se Zamarate Ja Neznam...
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 30
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:09 pm

Kopac напиша:LOOOOOOOOOOOOOOOL
Ja Bi Go Pisal Da Go Vikaat Serafim Ili Ako Je Cura Ce Go Kazem Tea Kako Ice Tea Very Happy
Abe Si Ima Adeti Sto I Kako So Iminjata Sto Se Zamarate Ja Neznam...

Да тоа било порано, морало на бабата или на дедото да се викаа....без веза
Сега е 21 век, каква баба, каков дедо, какви бакрачи Smile
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Имиња на вашите деца!?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот