Се купува ли љубовта со пари?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by ast3rix on Вто Окт 14, 2008 9:19 pm

Прашањето е кратко и јасно, а и доста пати чуено...така да изволте Smile

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by Daci on Пон Ное 03, 2008 10:10 pm

Па како не... Smile Мислим дека тоа се почесто и почесто. По некое време ќе биде темава, дали љубовта може да егзистира без пари?! Smile

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by Kopac on Сре Ное 05, 2008 3:57 pm

Nema Vrska Se Deshava Da Se Kupi Ljubov I Posle Da Stane Bezsplatna PS Cista Ljubov Very Happy Ali 1 U 1000
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 30
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by LittLe FoOL on Сре Ное 12, 2008 12:28 am

зависи од личноста иако на денешницава више све се купуе со паре, па што не би и љубов
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се купува ли љубовта со пари?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот