Прашање или одговор?!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Прашање или одговор?!

Пишување by Daci on Сре Ное 05, 2008 9:11 pm

Што сметате дека е побитно прашањето или одговорот? За едно прашање може да има и повеќе одговори, а може и да нема...Што мислите вие? Suspect

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by 777 on Нед Ное 09, 2008 5:47 am

Q
avatar
777
Помлад Референт
Помлад Референт

Male
Број на мислења : 139
Age : 30
Местолокација : www.youtube.com/paralleluniversemk
Job/hobbies : playin'
Humor : ...
Registration date : 2008-01-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by Mickey on Пет Ное 14, 2008 2:15 am

Odgovorot.

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by Kopac on Нед Ное 16, 2008 7:24 pm

Both Of 'em Ali Prasanjeto Nekako Ka Pojce Da E...Teska Tema Za Pisanje Saka Da Sednes Filozofski Malce Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 30
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by ast3rix on Чет Ное 20, 2008 4:26 pm

Ја би појќе за прашање, пошо одговорот често не е толку битен колку прашањето бај д веј ако нема прашање на шо ќе бараш одговор... Idea Laughing

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 34
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by *princess*legijata* on Вто Апр 07, 2009 7:35 pm

i ja mislu prasanjeto ... zs ponekad odgovoro moze da bide ocigledan i od reakcijata na coveko kad ga postaves prasanjeto a
ако нема прашање на шо ќе бараш одговор
toj e use edna pricina zs mislu deka prasanjeto e povazno
avatar
*princess*legijata*
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 19
Age : 24
Местолокација : kratovo
Job/hobbies : basketball
Registration date : 2009-04-07

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прашање или одговор?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот