Најтешкото прашање на светот!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Најтешкото прашање на светот!

Пишување by Mickey on Сре Јан 30, 2008 7:55 pm

Ова е најтешкото прашање на светот кое никој не го одговорил.
Тоа е прашањето --Кој сте вие?--

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најтешкото прашање на светот!

Пишување by Dzordz on Вто Мар 18, 2008 6:37 pm

А има и друго прашање,тоа е: Која е причината за настанок на животот?? confused
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 34
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најтешкото прашање на светот!

Пишување by LittLe FoOL on Вто Aвг 19, 2008 3:40 pm

Mickey напиша:Ова е најтешкото прашање на светот кое никој не го одговорил.
Тоа е прашањето --Кој сте вие?--

Па не дека никој не го одгворил туку никој не дал точен одговор.
Колку и да се познавамо самите, т.е. да знаемо кој смо, никад не се десило некој истото целосно да го каже.
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најтешкото прашање на светот!

Пишување by *princess*legijata* on Вто Апр 07, 2009 7:52 pm

Very Happy ama interesna tema Very Happy

nikoj nema da misle za nas na ist nacin ... ti ako misles deka si nekoj i nesto nekoj drug moz misle deka si nesto skroz sprotivno od toj....
stvarno e tesko prasanje... imam slusnato deka nekoj vika zivoto e potraga po svoeto ja i na nekoj nacin se slozuju ...
ama da bidu poprecizna mislu deka u zivoto ti si ga kreiras svoeto ja Exclamation sam se otkrivas i nadogradues

a i + lugjeto se menjat ... ako razmisles sigurno u poslednite 10 god ima nekoi promeni kaj tebe (mislu na karaktero)
avatar
*princess*legijata*
Новајлија
Новајлија

Female
Број на мислења : 19
Age : 24
Местолокација : kratovo
Job/hobbies : basketball
Registration date : 2009-04-07

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најтешкото прашање на светот!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот