Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Daci on Пет Jул 04, 2008 12:33 pm

Никој неможе да каже дека некој го заборавил претходниот партнер и дека е дел од минатото. Сите се сеќаваме на нашите претходни партнети без разлика на нивните добри или лоши осбини.
Што е тоа што најмногу ве нервирало кај предхотните партнери?

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 27
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Mickey on Пет Jул 04, 2008 6:09 pm

"stupidity"

_________________
avatar
Mickey
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 476
Age : 30
Местолокација : Raccoon City
Job/hobbies : Learning
Humor : i hate admins
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.mkfun.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by sanji4ka on Пон Jул 07, 2008 1:24 am

NEISKRENOSTA...NEVERSTVOTO..Sad((((((
avatar
sanji4ka
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Female
Број на мислења : 227
Age : 26
Местолокација : in your heart
Humor : :-D
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by LittLe FoOL on Нед Jул 27, 2008 10:15 am

toa sto ne znaeja da razmisljaa
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Kopac on Нед Aвг 03, 2008 3:09 pm

Pusele Piele Se Drogale ITD ... I 24/7 Kisna Na Telefon
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 30
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by LittLe FoOL on Пон Aвг 04, 2008 1:03 pm

Kopac напиша:Pusele Piele Se Drogale ITD ... I 24/7 Kisna Na Telefon

Kj naogjase takvi? Very Happy
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Kopac on Чет Aвг 07, 2008 9:16 pm

Pa Takvi Samo Me Naogale Zatoa Sea Najbolja piz*a U Maalo Sum Nikoj Nemoze Da Me Fati Very Happy
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 30
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by katerinche on Нед Aвг 10, 2008 7:56 pm

Мене најмногу ме нервира посесивна љубомора и кога машкото се сили врз девојката, зашто мисли дека се се решава со насилство...сум имала еден таков и више никогаш, па ако треба цел живот сама да бидам.
avatar
katerinche
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 360
Age : 34
Местолокација : Skopje
Job/hobbies : Work on Drug and AIDS prevention
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/katerina_stojchevska

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by LittLe FoOL on Чет Aвг 14, 2008 2:50 pm

Kopac напиша:Pa Takvi Samo Me Naogale Zatoa Sea Najbolja piz*a U Maalo Sum Nikoj Nemoze Da Me Fati Very Happy


Sega si Kopac nedostizniot Very Happy Very Happy
najposakuvan ergen u maalo lol!
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 30
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Dzordz on Нед Aвг 17, 2008 10:57 pm

Па многу лажеше...небеше тоа што мислеше дека ќе ме излаже,туку што цело време мислеше дека и веруем alien
avatar
Dzordz
Самостоен Референт
Самостоен Референт

Male
Број на мислења : 166
Age : 34
Местолокација : TE
Job/hobbies : SKITAC
Registration date : 2008-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнети?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот